כולנו חפצים לשפר ביצועים, לרכוש מיומנויות ולהפוך את הפעילות היומיומית שלנו לטובה ומשופרת. כיצד ניתן לעשות זאת? איך אפשר לקדם קבוצת עובדים או להניע צוות להתנהלות נכונה יותר? יש מי שיסבור כי די בלמידה פרונטאלית וברכישת ידע, אבל המציאות מוכיחה שזה לגמרי לא מספיק. אין די בידע ובהבנה, לא מספיק לקרוא וללמוד על התפתחות, העצמה ורכישת כלים. חשוב מאוד להתנסות בצורה פעילה ולהטמיע את הידע התיאורטי במישור המעשי.

כיצד מטמיעים את הידע?

כדי להעביר את הידע התיאורטי לפסים מעשיים חשוב מאוד להתנסות בשטח. או במילים אחרות לקיים סדנת ODT. מדובר על סדנאות אשר משלבות המון עשייה והתנסות בשטח. כלומר, במהלך הסדנה כל אחד מהמשתתפים מנסה את כוחו, מציג את הפעולה או מבצע משימה כלשהי על פי הכללים שנלמדו. העשייה בשטח מאפשרת לו להטמיע את הידע במישור המעשי ולרכוש לעצמו את דרך ההתנהלות הזו בצורה שימושית. במהלך הסדנאות הללו ינחו אנשי המקצוע את הצוותים ויעקבו אחרי ההתנסויות, במטרה לתת משוב ולוודא כי הללו אכן משפרים את הביצועים שלהם ויוצאים מהסדנה הזו עם יכולות משופרות וכלים מקצועיים להמשך הדרך.

הנחיה מקצועית לרכישת כלים

הסוד להצלחה בסדנאות הללו נמצאת בידיים של המנחים. ככל שהמנחים מקצועיים יותר ויודעים כיצד לנהל סדנת ODT, כך יש סיכוי טוב יותר לכל אחד מהעובדים לפתח יכולות ומיומנויות ולסגל לעצמו את דרך ההתנהלות הנכונה. כיוון שהנחיה מקצועית מבהירה באזני המשתתפים את שיטות העבודה הנכונות ומאפשרת להם לרכוש כלים מקצועיים להתנהלות יעילה.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

אם אתם שואפים לקדם את הקבוצה, אם אתם חפצים לאפשר להם לפתח יכולות ולרכוש כלים מקצועיים, אתם מוזמנים לפנות אל חברת Man & Mind. צרו אתנו קשר ותוכלו גם אתם לרכוש את הידע הנחוץ ואת הכלים המקצועיים להתנהלות נכונה יותר. אכן, חברות וארגונים, מוסדות ומפעלים אשר הפעילו באמצעותנו סדנאות הצליחו לקדם את הצוות קדימה בצורה משמעותית, ומנפו את הפעילות שלהם באופן מהותי. אכן, ככל שלצוות יש יותר כלים ויכולות כך הם רווחיים ויעילים יותר.

כתיבת תגובה